Wróc do strony głównej

Bułgaria - Słoneczny Brzeg - autokar

Program:

GDZIE JEDZIEMY:

SŁONECZNY BRZEG – to bułgarski kurort znany wszystkim podróżnikom. Typowo turystyczny, jego największy atut to rewelacyjna 8 kilometrowa plaża. Liczne kawiarnie, puby, sklepy oraz kluby, zapewnią Wam niezliczoną moc atrakcji. Słoneczny Brzeg to miejsce znajdujące się w otoczeniu zacienionych parków, przez co nie sprawia wrażenia zatłoczonego miasta.

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY:

Coś dla leniuchów...
-codzienne kąpiele w Morzu Czarnym
-korzystanie z hotelowego basenu i AQUAPARKU
-zdobywanie brązowej opalenizny do woli :)

Coś dla aktywnych...
-odkryjemy uroki Słonecznego Brzegu
-animacje na plaży
-siatkówka w plaży
-konkurs rzeżby w piasku
-poranne rozruszanie ciał :)

ICEBERG – jeden z najpopularniejszych klubów w Słonecznym Brzegu, pobawicie się tutaj w stylu retro & oldies, lat 80' i 90' oraz przy hitach które wszyscy znają !

LAZUR – to jedna z dyskotek, w której po prostu trzeba być ! Usłyszycie tutaj muzykę w rytmie house & dance, techno & trance, r'n'b & soul, retro & oldies. Zabawa gwarantowana !

HELP – dyskoteka znajdująca się najbliżej Waszego hotelu, w której pobawicie się w rytmie house, dance i r'n'b.

Wstępy ok. 5 BGN/wstęp


*** INNE ATRAKCJE ***

Rejs statkiem – GRATIS !
Z perspektywy morza zobaczycie najpiękniejsze krajobrazy bułgarskiego wybrzeża. Podziwiać będziecie m.in. Nesseber, St. Vlas, Elenite czy wybrzeże Słonecznego Brzegu.


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

VARNA + DELFINARIUM + BAŁCZIK – (wycieczka całodniowa) zobaczycie Katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy, rzymskie łaźnie oraz zrobicie zakupy w licznych sklepach w centrum Varny. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium. W Bałcziku odwiedzicie ogród botaniczny rumuńskiej królowej Marii (pałac oraz niezwykła kolekcja kaktusów).
Cena: 28 EUR

SOZOPOL + RZEKA ROPOTAMO + BURGAS – (wycieczka całodniowa) to niezwykle malownicze miasteczko do którego zjeżdżali bułgarscy literaci i artyści. Najbardziej atrakcyjna jest stara część miasta znajdująca się na północy. To sieć brukowanych, wąskich uliczek zabudowanych drewnianymi domami. W trakcie wycieczki czeka na Was również rejs łódką po rzece Ropotamo, podczas której podziwiać będziecie faunę i florę rzeczną oraz urozmaiconą linię brzegową. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Burgas gdzie ogarnie Was zakupowe szaleństwo.
Cena: 21 EUR

PIRACKA IMPREZA - (wycieczka półdniowa) prawdziwe pirackie party! Na statku pobawicie się w prawdziwie szyderczym stylu, wyszkolona grupa animatorów nie pozwoli Wam się nudzić ! Zabawa odbywać się będzie w prawdziwie pirackim szyku! Możecie liczyć na poczęstunek w postaci lodów z napojem.
Cena: 29 EUR

STAMBUŁ - (wycieczka całodniowa) podczas wycieczki „panorama miasta” zobaczycie Błękitny Meczet, Hipodrom, Obelisk Teodezjusza, niesamowity Most nad Bosforem. Zrobicie prawdziwe zakupy na największym bazarze w Europie – słynnym Grand Bazaar. Zwiedzanie fakultatywne (ok. 30 EUR): Pałac Sułtanów (i prawdziwy turecki harem) oraz rejs po Bosforze. Cena wycieczki nie obejmuje obowiązkowej wizy (płatnej we własnym zakresie 16 EUR na granicy)
Cena: 51 EUR

WIECZÓR BUŁGARSKI – (wycieczka odbywająca się wieczorem trwająca 3-4h) spędzicie niesamowity wieczór w prawdziwie bułgarskim klimacie. Podczas wieczoru czekają na Was lokalne tańce folklorystyczne, kolacja (dania bułgarskie), zabawa na rozżarzonych węglach, muzyka na żywo wykonywana przez profesjonalną orkiestrę...czy potrzeba czegoś więcej?
Cena: 18 EUR

Organizator zastrzega możliwość zmiany ceny do 21 dni przed wyjazdem. Gwarancję niezmienności ceny można uzyskać poprzez dokupienie pakietu o tym samym tytule.

Co zabrać:

Obowiązkową kaucję zwrotną – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Cena aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,3 PLN. Planowana ilość uczestników 80 os. 1 PLN = 2,32 BG

Zakwaterowanie:

Hotel Kotwa *** - hotel położony jest przy brzegu morza, więc bez problemu możecie paradować w strojach kąpielowych cały dzień! To jedyne miejsce gdzie plażowy look, bardziej się liczy niż modne ciuchy. Mieszkamy w pokojach 3 - 4– osobowych z łazienką, lodówką, telewizorem. Klimatyzacja w pokojach dodatkowo płatna ok. 5 Euro/pokój/dobę. Do Waszej dyspozycji jest przestronny hol recepcyjny z kącikiem TV, salon gier, kawiarenka internetowa (dodatkowo płatna), taras słoneczny, restauracja oraz gabinet lekarski. Największą atrakcją hotelu są 3 baseny na zewnątrz (leżaki i parasole przy basenie w cenie !), oraz AQUAPARK. My dobrze wiemy gdzie będziecie spędzać większość swojego wyjazdu :) W obiekcie możecie płatnie skorzystać z bilarda, i tenisa stołowego.

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu szwedzkiego.

Terminy, ceny:

cena 1699 PLN/os

cena 1699 PLN/os

cena 1699 PLN/os

cena 1599 PLN/os

..:: Cena obejmuje ::..

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry : kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie Signal Iduna Travel..:: Cena nie obejmuje ::..

dopłat transportowych, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych.